TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
Het best bekeken programma van de zaterdag - even los van de nieuwsuitzendingen - is de Tour de France op NPO 1. Het was een interessante bergetappe op de zaterdag en de Nederlandse wielerliefhebbers wisten daarom de zender goed te vinden. In totaal 833.000 mensen keken ernaar. Daar moet worden bij gezegd dat veel Nederlandse kijkers de Tour de France volgen via de Vlaamse televisie.
Als bekend is de dagelijkse talkshow rond het EK op NPO 1 gestopt, maar de heren van Vandaag Inside Oranje gaan wel vrolijk verder. Naar de aflevering van zaterdag - met Nico Dijkshoorn aan tafel - keken 686.000 mensen.
Omdat het dagelijkse praatprogramma over voetbal op NPO 1 wegviel, moest er naar iets vervangends worden gezocht. Niet geheel verrassend kwam de NPO uit bij een herhaling van Ik Vertrek, waar eigenlijk altijd goed naar wordt gekeken. Dit keer stemden 740.000 mensen af.
Er startte zaterdag ook nog een nieuw programma, en wel op NPO 2. Samen met Huub Stapel gaat Nynke de Jong in de vijfdelige serie Het Vuur van de Friezen op zoek naar de oorsprong van de Friese identiteit. Voor NPO 2-begrippen startten de twee niet zonder succes: er keken 417.000 mensen.
Vanavond op TV: Het echte leven in de dierentuin, Soko Potsdam, Sonic the Hedgehog
21:51Programma bereikt kookpunt: Verrader steekt 'dolk' in rug van medeverrader
19:12Bertrie Wierenga keert niet terug als Shanti in Goede Tijden, Slechte Tijden
16:47Oos Kesbeke over overlijden 'maatje' Jonnie Boer: 'We hadden bijna elke dag contact'
14:05Wesley Sneijder en Wim Kieft strijden tegen kilo's in nieuw programma Nog Eén Keer Fit