TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Aanstaande zaterdag start alweer het 22ste seizoen van Wie is de Mol? en wij zijn ontzettend benieuwd wie dit jaar is afgereisd naar Albanië met een dubbele agenda. Is het GTST'er Everon Jackson Hooi, de altijd vrolijke Kim-Lian van der Meij, zangeres Suzanne Klemann of misschien toch één van de andere kandidaten? Wij weten het vooralsnog niet, maar misschien heb jij wel een idee.
Dit jaar organiseert TVgids.nl een heuse poule via de WIDM-app. Zet voorafgaand aan iedere aflevering je punten in op de persoon of personen die jij het meest verdenkt. Heb je je punten dan ingezet op de afvaller? Dan verlies je helaas kostbare punten. Maar als je het wel goed hebt, verdubbel je je inzet. Kortom, het zou zomaar kunnen dat jij er aan het einde van dit seizoen met de meeste punten vandoor gaat. Onder de molloten die aan het eind de meeste punten hebben, wordt een prijs verloot. Wat die prijs is houden we nog even geheim.. Laat het mollen beginnen!
Smartphone bij de hand? Klik dan direct hier om deel te nemen aan de TVgids.nl WIDM poule
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden