TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Leo Blokhuis en Matthijs van Nieuwkerk diepen in de vijftiende editie van De nacht van de popmuziek weer bijzondere muziekfragmenten op uit het imposante videoarchief van vj en verzamelaar Fenno Werkman. Ruim drie uur lang leiden de twee de video’s in en vertellen ze anekdotes over de liveregistraties, waarvan een paar nog nooit zijn vertoond.
Zo zijn er dit jaar filmpjes van de Ierse gitaarlegende Rory Gallagher, zangeres Nina Simone en Kula Shaker, No Doubt en En Vogue. Ook is er aandacht voor de meest beluisterde nummers van de jaren 80, artiesten die afgelopen jaar overleden en staan Blokhuis en Van Nieuwkerk stil bij ‘Paranoid’ van Black Sabbath, dat vijftig jaar geleden uitkwam. In de marathonuitzending is ook ruimte voor verzoeknummers van kijkers.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025