TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is 7 augustus 1945, de oorlog in Europa is voorbij, maar Nederland ligt in puin. Ruim honderdduizend Joodse landgenoten komen niet terug uit de vernietigingskampen en tienduizenden ‘foute’ Nederlanders moeten worden berecht. Herman van der Zandt toont in het Bevrijdingsjournaal het verhaal van Han Hollander, de legendarische sportverslaggever die werd vermoord in Sobibór.
In Japan likt men de wonden nadat de atoombom Hiroshima in as heeft gelegd. Nu de stof- en rookwolken van de nucleaire bom zijn opgetrokken, wordt de schaal van verwoesting duidelijk. De Amerikaanse president Truman dreigt meer atoombommen af te werpen als Japan zich niet overgeeft. Maar dat is voor de Japanse keizer (nog) geen optie: overgave is in strijd met de samoerai-erecode.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer