TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Meer over Oh wat een jaar? Kijk hier!
Na twee seizoenen moesten de makers van Oh, wat een jaar! noodgedwongen op zoek naar een nieuwe presentator. Linda de Mol had RTL verruild voor Talpa, maar mocht het nostalgische spelprogramma niet meenemen. Een bittere pil voor Linda, maar een gouden kans voor Chantal Janzen, die de show graag overnam: “Toen RTL me benaderde, kon ik geen nee zeggen. Het heeft alles waar ik ooit als musicalartiest voor ben opgeleid: zingen, dansen en acteren. Dat is heerlijk om te doen.”
De komende weken gaat Chantal terug in de tijd met teamcaptains Ruben Nicolai en Carlo Boszhard, die eveneens zijn debuut maakt. Het trio keert in de eerste aflevering terug naar 1990 met bijpassende kapsels en kleding. Gasten Caroline Tensen en Beau van Erven Dorens weten nog veel van dit jaar.
Nog heel even wachten en dan gaat het Eurovisie Songfestival van start! Wat kunnen we allemaal van het liedjesfestijn verwachten dit jaar? Onze verslaggever en Songfestival-expert GJ Kooijman praat je bij vanuit Bazel.
Vanavond op TV: Strijders, Married at first sight UK, Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
10:29De Echte Gooische Moeders beleven 'ups en downs' in nieuw seizoen
10:02Katja Schuurman en Babette van Veen zingen aanranders streng toe in Even Tot Hier
09:44Winnaar Talent Unplugged blikt terug op deelname: 'Douwe was wel streng'
09:24De TV van gisteren: Songfestival-special Make Up Your Mind trekt meer kijkers dan de finale