TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van onze partners
Waar je vroeger echt in de televisiegids moest kijken hoe laat iets begon, is dit tegenwoordig niet meer nodig. Zo kun je namelijk via verschillende streamingdiensten bekijken wat je wilt, maar vaak ook via de app van je provider. Toch zien we dat lang niet iedereen hier optimaal gebruik van maakt.
Neem het streamen via je laptop. Hoe vaak komt het wel niet voor dat je college hebt om 09.00 uur en daarna pas weer ‘s middags om 14.00 uur? Grote kans dat je je dan in de tussentijd verveelt. Hoe fijn is het dan dat je bijvoorbeeld tussen 11.00 en 13.00 uur even ergens rustig kunt gaan zitten om daar vervolgens een film of serie te gaan kijken? Welke voordelen dit allemaal heeft, vertellen we je nu.
Een van de grootste voordelen van online streamen is dat je altijd en overal toegang hebt tot je favoriete tv programma's. Door gebruik te maken van streamingdiensten zoals Netflix, Amazon Prime of Disney, kun je genieten van eigenlijk allerlei soorten content, ongeacht je locatie. Vanuit je huis, kantoor of zelfs tijdens het reizen - met een stabiele internetverbinding - heb je direct toegang tot al je favoriete programma's.
Wel kan het zijn dat je in het buitenland een VPN nodig hebt, maar dat is een ander verhaal. Mocht je tijdens je schooldag regelmatig wat uurtjes hebben dat je niets te doen hebt, dan is het aan te raden om je laptop mee te nemen. Koop natuurlijk wel even een goede schooltas die ook geschikt is voor je laptop, zodat je schooltas twee vakken heeft en je laptop extra beschermd is tegen vallen en stoten.
Wat is er nu vervelender dan reclame? Logisch dat het er is, want uiteindelijk levert het de commerciële partijen ontzettend veel geld op. Toch hebben veel kijkers hier geen boodschap aan en kiezen ze er juist vaak al bewust voor om een film of serie op een andere manier te kunnen kijken dan op televisie zelf. Helemaal wanneer je een film van meer dan 3 uur kijkt, zoals Harry Potter of één van de vele andere klassiekers, dan is er niet alleen vaak om de 20 minuten reclame, maar zien we ook dat er tussendoor even een uitzending van het nieuws wordt uitgezonden, waardoor het tweede deel van de film pas een half uur of zelfs een uur later begint.
Dit is dus precies wat streamen zo populair maakt, want daar heb je dat niet. Je betaalt een vast bedrag per maand en daarvoor heb je onbeperkt toegang. Dus heb jij een laptop, ga dan snel een laptoptas kopen en neem je laptop overal mee naartoe. Zo kun jij lekker ontspannen kijken naar je favoriete films en series, waar en wanneer je maar wilt.
Vanavond op TV: Playing nice, Play that song again, French Kiss
22:51Hélène Hendriks grote afwezige bij start De Oranjezomer wegens operatie
14:48KRO-NCRV doet verslag van het conclaaf
14:13Max Verstappen en Kelly Piquet zijn ouders geworden van een dochter
13:31Deze BN'ers doen mee aan het nieuwe seizoen van Marble Mania