TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het begon allemaal met een prullenbak op straat die in brand werd gestoken. Of eigenlijk begon het al veel eerder. In Andere tijden aandacht voor de Marokkaanse opstand van 1998 in de Amsterdamse wijk Overtoomse Veld. Iedereen die er destijds woonde of bij de buurt was betrokken zag de uitbarsting van geweld van ver aankomen, maar niemand kon hem voorkomen. Buurtbewoners kijken terug op de ongeregeldheden van twintig jaar geleden. Het slagveld op het August Allebéplein wordt ook wel een geluk bij een ongeluk genoemd: de problemen in de wijk waren in één klap landelijk nieuws, waardoor op alle niveaus naar oplossingen werd gezocht voor de toenemende criminaliteit. Zijn die er ook gekomen? En hoe raakt een buurt het stempel ‘Marokkaanse probleemwijk’ kwijt?
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje