© SBS6

Video

Emotionele Willeke Alberti terug op het podium na moeilijke tijd (video)

Anton Noordink

  ·  
Willeke Alberti in Shownieuws
Delen
Willeke Alberti (80) was dit weekend weer op het podium te vinden, na een moeilijk jaar. Eerder deze maand schitterde ze ook al op de Zwarte Cross - met onder andere Orgel Joke - maar nu is ze écht weer helemaal terug.

'Dit is het allerliefste wat ik doe', vertelde een emotionele Willeke Alberti voor de camera's van Shownieuws. Na een periode van rouw - de zangeres verloor haar dochter en haar broer - was het zingen aanvankelijk nog lastig. Het afgelopen jaar had ze geen stem, maar gelukkig is die weer helemaal terug. 'Je krijgt zoveel energie van optreden.' Bekijk het interview met Willeke Alberti hierboven.

Wat je verder niet mag missen

Alle tips

Napraten over de negende aflevering van B&B Vol Liefde

Dit Moet Je Zien! Patrick Martens en Eline de Ruig zijn terug met hun (h)eerlijke podcast over B&B Vol Liefde! Deze zomer zitten ze weer aan de buis gekluisterd om geen seconde te missen van het datingprogramma.
 
Toon meer tips