TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Video
En niet zomaar een stokje: als de PowNed-documentaire zal worden uitgezonden, wacht de makers een dwangsom.
Lees ook: Filemon Wesselink maakt programma over Ozempic
In de documentaireserie PowNed of View: De Prikpen neemt Filemon Wesselink het medicijn Ozempic onder de loep. Oorspronkelijk was dit middel vooral bedoeld als medicijn voor diabetespatiënten, maar tegenwoordig is daar een verschuiving in te zien. Sinds enige tijd wordt het namelijk ook als afslankmiddel gezien.
"Ik ben in een maand tijd een flink aantal kilo's afgevallen door wekelijks een spuitje te zetten", liet Filemon een paar weken geleden nog weten. "Ik pas eindelijk de broeken weer die ik twintig jaar geleden droeg. Ik denk dat Ozempic nog maar aan het begin staat van een revolutie in de bestrijding van overgewicht."
Hoe fijn dat voor de presentator misschien ook is, de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd van het Ministerie van VWS is minder blij met Filemons ontdekking. Zij vinden het - op basis van de aankondiging - niet kunnen dat hij een medicijn openbaar promoot waarvoor gewoon een recept nodig is. De documentaire mag dan ook niet worden uitgezonden.
Filemon laat het daar op zijn beurt niet bij zitten. Wat zijn reactie is, hoor je in de video hierboven!
Deze gebeurtenis zien we in het tweede seizoen van Máxima
11:11Video: Vandaag Inside heeft plots óók last van stroomuitval
10:21Art Rooijakkers geeft update: wanneer keert hij terug bij Nieuws van de Dag?
09:59Wanneer is de laatste aflevering van I Kissed a Girl te zien?
09:10Eurovisie Songfestival 2025: dit is wanneer Claude moet repeteren