© SBS6

Video

Linda de Mol over uitstapje naar RTL4: 'Met bloedend hart word ik uitgeleend' (video)

Anton Noordink

  ·     ·  
Linda de Mol
Delen
Linda de Mol is binnenkort te zien met een nieuw programma: Briljante Breinen. Echter is dat niet bij haar eigen zender, maar bij concurrent RTL4. Hoe zit dat precies?

In Shownieuws legde 'schoolhoofd' Linda de Mol uit hoe het kan dat zij weer even op haar oude honk RTL4 te zien is. 'Ik word met bloedend hart uitgeleend'. Ook vertelt ze over het nieuwe programma én krijgen we een kijkje op de prachtige opnamelocatie.

wat denk jij?
Wat is jouw favoriete programma met Linda de Mol?
Aantal stemmers: 234

Wat je verder niet mag missen

Alle tips

Programma WK voetbal donderdag 25 juni

De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.

Nederland sluit de groepsfase af met (nachtelijk) duel tegen Tunesië

Ogen ophouden, want het kan spannend worden tijdens de nachtelijke wedstrijd van Oranje tegen Tunesië. Kleine voetballanden bestaan niet meer.
 
Toon meer tips