TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Tien jaar was Ronald Goedemondt toen hij wist dat hij cabaretier wilde worden. In de plaatselijke videotheek huurde de jonge Eindhovenaar de videoband van de show Delirious van Eddie Murphy en was er meteen weg van. “Ik had nog nooit stand-up gezien. Ik was direct verkocht. Dit was wat ik wilde”, aldus Goedemondt in een interview met De Volkskrant.
En hij voegde daad bij woord. Op zijn 24ste sloot Ronald zich aan bij het collectief Comedytrain en vier jaar later won hij zowel de jury- als publieksprijs van Cameretten, het oudste cabaretfestival van Nederland. Inmiddels is de cabaretier ook op tv een bekend gezicht dankzij de grappige sketches van het programma Sluipschutters (BNNVARA). De De R van Ronald (2013) is Goedemondts vijfde avondvullende show.
De R van Ronald zie je vrijdag om 22.30 uur op Ziggo TV, de zender waar de provider een impressie geeft van het tv- en on demand-aanbod van Ziggo. Het station is exclusief voor Ziggo-abonnees te vinden op kanaal 13. De voorstelling deze week ook on demand beschikbaar voor alle klanten met digitale televisie van Ziggo.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis