TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na de bespreking van het juristensalaris vorige week kiest Wat verdien je? nu voor een veel pikantere beroepsgroep. Astrid Joosten bevraagt panelleden Sander Kramer en Annemarie van Gaal en hun quizgenoten over de inkomsten van sekswerkers. In Nederland zijn er naar schattingen zo'n tien- tot dertigduizend, en een deel daarvan is nog student.
Waarom zij niet voor een baantje in de supermarkt kiezen, is simpel: sekswerk kost minder tijd, geeft zelfvertrouwen en verdient een stuk beter dan die 3,50 euro per uur. De panelleden zullen dus een hoge inschatting moeten maken als het om hun inkomsten gaat. Of ze ook goed zitten en hoeveel euro ze precies krijgen voor hun verdiensten, onthullen de drie uitgenodigde sekswerkers pas aan het eind van de aflevering.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Vriendin van Christiaan Bauer speelt rol in GTST
11:03Startdatum van nieuw seizoen Love Island VIPS aangekondigd, maar er is nu al gedoe
10:09Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend