TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor een Saharabeleving hoeft We zijn er bijna! niet naar Afrika te gaan. Die is ook op Vlieland te vinden, weten de kampeerders inmiddels. Ze gaan op excursie op de Vliehors, een uitgestrekt natuurgebied met maar liefst 24 vierkante kilometer aan fijn zand. Vogelspotten zit erbij inbegrepen, want deze Sahara van het noorden is een populaire broedplaats voor onder meer wulpen, plevieren en dwergsterns.
In Katwijk aan Zee gaat de groep juist de hoogte in. Ze bezoeken er de vuurtoren, na de Brandaris het oudst bewaard gebleven vuurbaken van Nederland. Na zeezicht is het tijd voor een mooi stadszicht, en daarvoor is Leiden de perfecte plek. De reisgenoten struinen in het pittoreske oude centrum langs de verstilde hofjes en de imposante Pieterskerk.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?
12:36Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set