TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Robert kreeg door alle spanning kramp op zijn borst en snelde toen naar de Eerste Hulp, vertelt hij aan de Telegraaf.
"Die twijfel over mezelf is er altijd wel geweest. Het idee dat je wordt beoordeeld door een jury, maakte dat het mij even te veel werd", aldus Robert. Na een nachtje in het ziekenhuis, voelde Robert zich weer goed. "Er was gelukkig niets aan de hand. De woorden van presentator Jeroen van der Boom hebben de onzekerheid ook deels weggenomen. Jullie zien maar een klein deel in de uitzending, maar hij had zich echt over mij ontfermd. Voor ieder optreden nam hij mij even apart om te vragen hoe het ging."
Ook René Froger laat aan de Telegraaf weten dat Robert het af en toe niet hield van de zenuwen. "Tijdens het optreden in de kroeg stond hij zowat kotsend naast het podium. Hij vertelde ook dat hij nog naar het ziekenhuis was geweest vanwege kramp op zijn borst. Ik heb jaren met Hazes gewerkt en Willy Alberti had het ook: zij stonden voor een optreden stijf van de zenuwen. Terwijl die mensen zo goed waren! Dan denk je: wat doe je jezelf aan? Muziek moet je wel met plezier maken. Je ziet dat Robert stappen heeft gemaakt. Gelukkig, want die onzekerheid is onterecht."
Zo blijkt, want Robert is verkozen tot dé nieuwe volkszanger van Nederland.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
