TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Robert kreeg door alle spanning kramp op zijn borst en snelde toen naar de Eerste Hulp, vertelt hij aan de Telegraaf.
"Die twijfel over mezelf is er altijd wel geweest. Het idee dat je wordt beoordeeld door een jury, maakte dat het mij even te veel werd", aldus Robert. Na een nachtje in het ziekenhuis, voelde Robert zich weer goed. "Er was gelukkig niets aan de hand. De woorden van presentator Jeroen van der Boom hebben de onzekerheid ook deels weggenomen. Jullie zien maar een klein deel in de uitzending, maar hij had zich echt over mij ontfermd. Voor ieder optreden nam hij mij even apart om te vragen hoe het ging."
Ook René Froger laat aan de Telegraaf weten dat Robert het af en toe niet hield van de zenuwen. "Tijdens het optreden in de kroeg stond hij zowat kotsend naast het podium. Hij vertelde ook dat hij nog naar het ziekenhuis was geweest vanwege kramp op zijn borst. Ik heb jaren met Hazes gewerkt en Willy Alberti had het ook: zij stonden voor een optreden stijf van de zenuwen. Terwijl die mensen zo goed waren! Dan denk je: wat doe je jezelf aan? Muziek moet je wel met plezier maken. Je ziet dat Robert stappen heeft gemaakt. Gelukkig, want die onzekerheid is onterecht."
Zo blijkt, want Robert is verkozen tot dé nieuwe volkszanger van Nederland.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug