TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
We trappen onze adventskalender gelijk goed af!
Je kunt namelijk niet alleen met ons, maar ook met Tony's Chocolonely aftellen naar de feestdagen.
In 2005 ontdekten Teun van de Keuken, Roland Duong en Maurice Dekkers in Keuringsdienst van Waarde dat de chocolade-industrie gebruikmaakte van kindslaven op cacaoplantages. Ze sloegen de handen ineen om met Tony's Chocolonely eerlijke chocolade op de markt te brengen en zo de strijd tegen de uitbuiting in deze industrie aan te gaan. De ongelijke stukjes van hun chocoladerepen staan dan ook symbool voor de ongelijkheid in de chocolade-industrie.
Inmiddels is er bijna niemand meer te vinden die de eerlijke en lekkere chocolade van het merk niet kent. Door het aanschaffen van een product van Tony's Chocolonely draag je bij aan de strijd die tot op de dag van vandaag relevant en belangrijk is.
Bekijk hier de hele adventskalender van TVgids.nl
Aftellen naar de feestdagen is natuurlijk al leuk, maar wordt nog leuker en lekkerder met de eerlijke adventskalender van Tony's Chocolonely. Elke dag word je na het openen van een vakje getrakteerd op een stukje chocolade. Wij mogen drie van deze toffe adventskalenders weggeven.
Wil jij kans maken op één van de drie adventskalenders? Vul dan snel onderstaand formulier in, geef je op voor onze nieuwsbrief en maak kans!
Deze winactie is gesloten
Niet gewonnen? De Tiny Tony's Aftelkalender is te koop via de website van Tony's Chocolonely.
Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal
13:07Livestream De Dam Amsterdam: is Nationaal Monument op tijd schoon voor Dodenherdenking?
12:50Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'