TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk.
We hebben juist iets heel leuks voor je!
Bekijk hier de hele adventskalender van TVgids.nl
Je kent vast de douchegels, handcrèmes, geurstokjes en interieurparfums van Rituals wel, maar wist je dat het merk ook wasverzorging in het assortiment heeft?
Om je kennis te laten maken met deze producten geven we drie pakketjes weg met daarin kleine formaten van het wasmiddel, de wasverzachter en verfrissende spray. Deze producten hebben de geur The Ritual of Sakura die bestaat uit topnoten van groene peer en zandpeer en middennoten van fruitige kersenbloesem en iris. Heerlijk fris!
Wil jij kans maken op één van de drie kennismakingspakketjes? Vul dan snel onderstaand formulier in, geef je op voor onze nieuwsbrief en maak kans!
Deze winactie is gesloten
Niet gewonnen? Waag vooral nog eens een kans bij de andere winacties in onze adventskalender.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!