TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk.
We hebben juist iets heel leuks voor je!
Bekijk hier de hele adventskalender van TVgids.nl
Je kent vast de douchegels, handcrèmes, geurstokjes en interieurparfums van Rituals wel, maar wist je dat het merk ook wasverzorging in het assortiment heeft?
Om je kennis te laten maken met deze producten geven we drie pakketjes weg met daarin kleine formaten van het wasmiddel, de wasverzachter en verfrissende spray. Deze producten hebben de geur The Ritual of Sakura die bestaat uit topnoten van groene peer en zandpeer en middennoten van fruitige kersenbloesem en iris. Heerlijk fris!
Wil jij kans maken op één van de drie kennismakingspakketjes? Vul dan snel onderstaand formulier in, geef je op voor onze nieuwsbrief en maak kans!
Deze winactie is gesloten
Niet gewonnen? Waag vooral nog eens een kans bij de andere winacties in onze adventskalender.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië