TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de winterse tegenhanger van Zomergasten voert Janine Abbring de komende vier avonden gesprekken met invloedrijke denkers uit het buitenland.
Haar eerste reis in Wintergasten gaat naar Tel Aviv, waar ze historicus en auteur Yuval Noah Harari ontmoet. In zijn boeken Sapiens, Homo Deus en 21 lessen voor de 21e eeuw onderzoekt Harari onderwerpen zoals vrije wil, bewustzijn en de evolutie van de mensheid. Dat er van zulke zware kost toch meer dan 35 miljoen exemplaren werden verkocht is te danken aan de toegankelijke, no-nonsense manier waarop Harari schrijft over ingewikkelde wetenschappelijke onderwerpen.
Vlak voordat hij begint aan zijn jaarlijkse stilteretraite spreekt hij met Abbring over onder andere de toekomst van kunstmatige intelligentie.
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'