TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de winterse tegenhanger van Zomergasten voert Janine Abbring de komende vier avonden gesprekken met invloedrijke denkers uit het buitenland.
Haar eerste reis in Wintergasten gaat naar Tel Aviv, waar ze historicus en auteur Yuval Noah Harari ontmoet. In zijn boeken Sapiens, Homo Deus en 21 lessen voor de 21e eeuw onderzoekt Harari onderwerpen zoals vrije wil, bewustzijn en de evolutie van de mensheid. Dat er van zulke zware kost toch meer dan 35 miljoen exemplaren werden verkocht is te danken aan de toegankelijke, no-nonsense manier waarop Harari schrijft over ingewikkelde wetenschappelijke onderwerpen.
Vlak voordat hij begint aan zijn jaarlijkse stilteretraite spreekt hij met Abbring over onder andere de toekomst van kunstmatige intelligentie.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'