TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de winterse tegenhanger van Zomergasten voert Janine Abbring de komende vier avonden gesprekken met invloedrijke denkers uit het buitenland.
Haar eerste reis in Wintergasten gaat naar Tel Aviv, waar ze historicus en auteur Yuval Noah Harari ontmoet. In zijn boeken Sapiens, Homo Deus en 21 lessen voor de 21e eeuw onderzoekt Harari onderwerpen zoals vrije wil, bewustzijn en de evolutie van de mensheid. Dat er van zulke zware kost toch meer dan 35 miljoen exemplaren werden verkocht is te danken aan de toegankelijke, no-nonsense manier waarop Harari schrijft over ingewikkelde wetenschappelijke onderwerpen.
Vlak voordat hij begint aan zijn jaarlijkse stilteretraite spreekt hij met Abbring over onder andere de toekomst van kunstmatige intelligentie.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'