TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de winterse tegenhanger van Zomergasten voert Janine Abbring de komende vier avonden gesprekken met invloedrijke denkers uit het buitenland.
Haar eerste reis in Wintergasten gaat naar Tel Aviv, waar ze historicus en auteur Yuval Noah Harari ontmoet. In zijn boeken Sapiens, Homo Deus en 21 lessen voor de 21e eeuw onderzoekt Harari onderwerpen zoals vrije wil, bewustzijn en de evolutie van de mensheid. Dat er van zulke zware kost toch meer dan 35 miljoen exemplaren werden verkocht is te danken aan de toegankelijke, no-nonsense manier waarop Harari schrijft over ingewikkelde wetenschappelijke onderwerpen.
Vlak voordat hij begint aan zijn jaarlijkse stilteretraite spreekt hij met Abbring over onder andere de toekomst van kunstmatige intelligentie.
Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
10:00Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2