TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de winterse tegenhanger van Zomergasten voert Janine Abbring de komende vier avonden gesprekken met invloedrijke denkers uit het buitenland.
Haar eerste reis in Wintergasten gaat naar Tel Aviv, waar ze historicus en auteur Yuval Noah Harari ontmoet. In zijn boeken Sapiens, Homo Deus en 21 lessen voor de 21e eeuw onderzoekt Harari onderwerpen zoals vrije wil, bewustzijn en de evolutie van de mensheid. Dat er van zulke zware kost toch meer dan 35 miljoen exemplaren werden verkocht is te danken aan de toegankelijke, no-nonsense manier waarop Harari schrijft over ingewikkelde wetenschappelijke onderwerpen.
Vlak voordat hij begint aan zijn jaarlijkse stilteretraite spreekt hij met Abbring over onder andere de toekomst van kunstmatige intelligentie.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad