TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De eerste aflevering van Beau sloot de kersverse talkshowhost af met een eigen versie van Frank Sinatra's My Way. "Er moet een manier zijn waarop ik Jinek de baas kan zijn. Met dat laatste interview lukte dat niet, dus ik ga het anders proberen", introduceerde Beau zichzelf met een knipoog naar het wat stroeve interview dat hij even daarvoor met FvD-mannen Thierry Baudet en Theo Hiddema had.
In het lied, waarmee Beau zich in leek te dekken voor een eigen flop, gaat het over Tan, 'de arme Twan', flops, Jinek en alle andere zaken die ongetwijfeld door Beau's hoofd spookten in de aanloop naar zijn eerste talkshow. Bekijk het lied hier terug:
Beau van Erven Dorens startte zijn talkshow-avontuur hoopvol met 650.000 kijkers. Daarmee zat hij net onder de cijfers van Jinek.
Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'
08:22De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film