TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Özcan Akyol pakt zijn zoektocht naar Turkije weer op. Hij keert namelijk terug met een tweede seizoen van De Neven van Eus. Dat heeft de NTR zojuist bekendgemaakt.
Vijf jaar geleden was de eerste reeks van De Neven van Eus te zien en ook in het nieuwe seizoen zal de schrijver en journalist een bijzondere reis door zijn vaderland maken. "In een poging de ziel van het immense land te doorgronden reist hij langs verschillende provincies en ontdekt de complexe samenstelling van deze republiek,” aldus de NTR.
Eus wil naar eigen zeggen de Nederlandse kijker kennis laten maken met de enorme diversiteit van Turkije. "De smeltkroes van culturen, religies en etnische groepen verklaart een hoop over Turkse elementen die inmiddels óók onderdeel van de Nederlandse cultuur zijn geworden."
Hij wordt dit seizoen niet gegidst door zijn eigen familie, maar door lokale inwoners. Op Instagram liet Eus eerder al weten dat het “opnieuw een zinderende reeks belooft te worden.”
De Neven van Eus is vanaf 4 september te zien op NPO2.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS