TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Özcan Akyol pakt zijn zoektocht naar Turkije weer op. Hij keert namelijk terug met een tweede seizoen van De Neven van Eus. Dat heeft de NTR zojuist bekendgemaakt.
Vijf jaar geleden was de eerste reeks van De Neven van Eus te zien en ook in het nieuwe seizoen zal de schrijver en journalist een bijzondere reis door zijn vaderland maken. "In een poging de ziel van het immense land te doorgronden reist hij langs verschillende provincies en ontdekt de complexe samenstelling van deze republiek,” aldus de NTR.
Eus wil naar eigen zeggen de Nederlandse kijker kennis laten maken met de enorme diversiteit van Turkije. "De smeltkroes van culturen, religies en etnische groepen verklaart een hoop over Turkse elementen die inmiddels óók onderdeel van de Nederlandse cultuur zijn geworden."
Hij wordt dit seizoen niet gegidst door zijn eigen familie, maar door lokale inwoners. Op Instagram liet Eus eerder al weten dat het “opnieuw een zinderende reeks belooft te worden.”
De Neven van Eus is vanaf 4 september te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: 'Over Mijn Lijk is bijna niet te kijken, zo heftig'
06:00Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)
08:03De TV van gisteren: meer kijkers voor Songfestival, kijkcijferdrama voor RTL4