TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zembla belicht in deze aflevering de situatie van de vijftienjarige Yusuf en zijn moeder. Ze wonen in Giethoorn, waar ze al meer dan een jaar gebukt gaan onder zware pesterijen en discriminatie. Het dorpje kwam al eerder in opstand tegen de ‘invasie’ van Chinese toeristen, maar ook Yusuf en zijn moeder hebben er geen veilig bestaan vanwege hun Turkse afkomst.
Vandalen vernielden al meerdere keren hun auto en belagen geregeld het huis. De instanties verlenen geen hulp; die doet de pesterijen en vernielingen af als kattenkwaad. De politie komt ook niet in actie, waardoor de discriminatie en intimidatie niet ophouden. Yusuf en zijn moeder zijn inmiddels doodsbang.
Zembla onderzoekt wat de redenen zijn dat de gemeente de familie zo in de kou laat staan.
De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start