TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat ontdekte Tina Nijkamp.
Het is niet voor het eerst dat er veranderingen zijn rondom het programma, maar eerder was het enkel de tijd die wel eens anders was. Toch zagen de kijkers het programma altijd op de vooravond van de zender.
Maar dit keer is de verandering groter. Het programma gaat naar Net5. De vraag is nog of de starttijd hetzelfde blijft en of ook de afleveringsduur onaangepast blijft.
Voor SBS6 zal het een aderlating zijn, stelt Tina want het is elke dag goed voor 400.000 à 500.000 kijkers. Ook op de kijkcijfers van De Bondgenoten kan de beslissing nog gevolgen hebben.
Het is niet voor het eerst dat er geschoven wordt. Recent zagen we al dat Een Plek Onder De Zon juist van Net5 naar SBS6 werd verkast voor betere kijkcijfers.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame