TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat ontdekte Tina Nijkamp.
Het is niet voor het eerst dat er veranderingen zijn rondom het programma, maar eerder was het enkel de tijd die wel eens anders was. Toch zagen de kijkers het programma altijd op de vooravond van de zender.
Maar dit keer is de verandering groter. Het programma gaat naar Net5. De vraag is nog of de starttijd hetzelfde blijft en of ook de afleveringsduur onaangepast blijft.
Voor SBS6 zal het een aderlating zijn, stelt Tina want het is elke dag goed voor 400.000 à 500.000 kijkers. Ook op de kijkcijfers van De Bondgenoten kan de beslissing nog gevolgen hebben.
Het is niet voor het eerst dat er geschoven wordt. Recent zagen we al dat Een Plek Onder De Zon juist van Net5 naar SBS6 werd verkast voor betere kijkcijfers.
Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?
10:16De startdatum van het tweede seizoen Anoniem is bekend
09:49Onlangs overleden René Karst nog te zien in nieuw seizoen De Slimste Mens