TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat ontdekte Tina Nijkamp.
Het is niet voor het eerst dat er veranderingen zijn rondom het programma, maar eerder was het enkel de tijd die wel eens anders was. Toch zagen de kijkers het programma altijd op de vooravond van de zender.
Maar dit keer is de verandering groter. Het programma gaat naar Net5. De vraag is nog of de starttijd hetzelfde blijft en of ook de afleveringsduur onaangepast blijft.
Voor SBS6 zal het een aderlating zijn, stelt Tina want het is elke dag goed voor 400.000 à 500.000 kijkers. Ook op de kijkcijfers van De Bondgenoten kan de beslissing nog gevolgen hebben.
Het is niet voor het eerst dat er geschoven wordt. Recent zagen we al dat Een Plek Onder De Zon juist van Net5 naar SBS6 werd verkast voor betere kijkcijfers.
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)