TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat ontdekte Tina Nijkamp.
Het is niet voor het eerst dat er veranderingen zijn rondom het programma, maar eerder was het enkel de tijd die wel eens anders was. Toch zagen de kijkers het programma altijd op de vooravond van de zender.
Maar dit keer is de verandering groter. Het programma gaat naar Net5. De vraag is nog of de starttijd hetzelfde blijft en of ook de afleveringsduur onaangepast blijft.
Voor SBS6 zal het een aderlating zijn, stelt Tina want het is elke dag goed voor 400.000 à 500.000 kijkers. Ook op de kijkcijfers van De Bondgenoten kan de beslissing nog gevolgen hebben.
Het is niet voor het eerst dat er geschoven wordt. Recent zagen we al dat Een Plek Onder De Zon juist van Net5 naar SBS6 werd verkast voor betere kijkcijfers.
Heated Rivalry-sterren zijn fakkeldragers tijdens Olympische Winterspelen
14:33Chris Zegers maakt zevende seizoen Break Free
13:32Documentaireserie App Me Als Je Thuis Bent komt ook op televisie
13:14Lachen, bieden en heel veel smerige opdrachten: Frank’s Veiling komt naar Prime Video
12:57Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens