TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vijf jaar was Savda Alizadeh toen ze met haar moeder in 1992 vanuit Iran naar Nederland kwam. Inmiddels mengt de zangeres en producer als Sevdaliza oosterse klanken met R&B en triphop-ritmes en heeft ze over de hele wereld fans. In Iran is het verboden haar muziek te draaien, maar dat ze ook daar populair is, bleek toen ze op vijftien uur rijden van Teheran in Georgië optrad en er busladingen Iraniërs in het publiek stonden.
Tijdens het toeren leerde de zangeres veel over andere culturen, een onderwerp dat tijdens het gesprek met Janine Abbring zeker aan bod komt. Verder belooft ze op de Zomergasten-site een blik in haar belevingswereld. "Ik hoop door het delen van mijn betekenis van het leven samen met Janine tot bijzondere inzichten te komen."
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky
10:00De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'