TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vijf jaar was Savda Alizadeh toen ze met haar moeder in 1992 vanuit Iran naar Nederland kwam. Inmiddels mengt de zangeres en producer als Sevdaliza oosterse klanken met R&B en triphop-ritmes en heeft ze over de hele wereld fans. In Iran is het verboden haar muziek te draaien, maar dat ze ook daar populair is, bleek toen ze op vijftien uur rijden van Teheran in Georgië optrad en er busladingen Iraniërs in het publiek stonden.
Tijdens het toeren leerde de zangeres veel over andere culturen, een onderwerp dat tijdens het gesprek met Janine Abbring zeker aan bod komt. Verder belooft ze op de Zomergasten-site een blik in haar belevingswereld. "Ik hoop door het delen van mijn betekenis van het leven samen met Janine tot bijzondere inzichten te komen."
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino