TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Nadja vliegt met haar zoontje naar Amerika, waar ze moet worden behandeld voor een zeldzame aandoening. Boven de Atlantische Oceaan wordt de vlucht echter gekaapt door een internationaal gezelschap van schurken. Die hebben hun handen vol aan Nadja, want juist door haar bijzondere medische conditie is zij een geduchte tegenstander.
Het duurt een lange veertig minuten voordat we te zien krijgen wat er nu eigenlijk aan de hand is met Nadja, en ook dan komt het niet echt als een verrassing. Bovendien heeft de film dan nog bijna anderhalf uur te gaan. De vaart gaat steeds verloren door lange flashbacks die moeten verklaren wat er met Nadja aan de hand is. Omdat de hele vlucht zelf ook nog eens als een lange flashback wordt verteld, maakt het de film knap vermoeiend.
Het leukste aan Blood Red Sky zijn eigenlijk nog de kapers, die een belachelijk plan hebben met hun terreurdaad. Er zit een lekkere psychopaat tussen, een paar bekende gezichten (zoals Dominic Purcell uit Prison Break), en allemaal zijn ze meedogenloos. Het verhaal zou zeker baat hebben gehad bij wat meer harde humor, maar dat is misschien teveel gevraagd in een Duitse film.
3 van de vijf sterren
Skippen
Eva Jinek verrast NOS Jeugdjournaal-presentatoren met Ere Zilveren Nipkowschijf 2026
15:24Op deze datum is het nieuwste seizoen van Echte Gooische Moeders te zien
14:10Cornald Maas doet opvallende onthulling over Songfestival-commentaar met Jan Smit
13:32Familie Bakhcha neemt afscheid van Een Huis Vol
13:31Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten