TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Jurken, Pruiken, Make-up en veel drama in het eerste seizoen van Drag Race Holland. Aan Fred van leer de eer om de Nederlandse versie van Drag race te presenteren. Fantastisch uitgedoste drags moeten hierin opdrachten uitvoeren om hun fabulousness te bewijzen.
Gek op drag? Ken je AJ and the queen al?
In Drag race Holland voeren als vrouw uitgedoste mannen opdrachten uit, en denk dan niet aan suffe broekrokken, maar aan blote, glamoureuze outfits, centimetershoge hakken, nog hogere pruiken en vooral heel veel make-up. De twee deelnemers die dat het minst overtuigend doen, nemen het tegen elkaar op in lip sync battle (een playbackduel).
Een jury van Nikkie de Jager, Claes Iversen en Nikkie Plessen beoordeelt wie mag blijven en wie moet vertrekken. Verwacht drama, catfights en hysterische taferelen. Fred van Leer presenteert het programma. Über-dragqueen RuPaul benaderde hem hoogstpersoonlijk voor deze eervolle klus.
Vanaf 18 september wekelijks een nieuwe aflevering op Videoland.
Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik