TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In 2001 werd de 52-jarige María Dolores "Loli" Vázquez veroordeeld voor de moord. Zij was de ex-vriendin van de moeder van Rocío Wanninkhof Hornos. En dat terwijl er geen enkel bewijs was tegen de vrouw.
De veroordeling had waarschijnlijk te maken met de inmiddels slechte relatie tussen Vázquez en de moeder van Rocío en met homofobie. Het beeld dat werd geschetst van Vázquez tijdens het proces -dat wordt omschreven als een circus- was dat van een dominante, roofzuchtige lesbienne.
María Vázquez werd veroordeeld tot 15 jaar gevangenisstraf, maar werd later vrijgesproken. De vraag bleef alleen wie had Rocío Wanninkhof Hornos dan wel vermoord?
De vader van Rocío Wanninkhof Hornos was trouwens Willem Wanninkhof, die al in 1983 terug naar Nederland was vertrokken.
El Caso Wanninkhof - Carabantes staat op 23 juni op Netflix
Zien we Joep Sertons nog terug als acteur? Dit zegt hij zelf
13:52Frans Bauer over nieuwe seizoen De Bauers: 'Rollercoaster van emoties'
13:40Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'