TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In 2001 werd de 52-jarige María Dolores "Loli" Vázquez veroordeeld voor de moord. Zij was de ex-vriendin van de moeder van Rocío Wanninkhof Hornos. En dat terwijl er geen enkel bewijs was tegen de vrouw.
De veroordeling had waarschijnlijk te maken met de inmiddels slechte relatie tussen Vázquez en de moeder van Rocío en met homofobie. Het beeld dat werd geschetst van Vázquez tijdens het proces -dat wordt omschreven als een circus- was dat van een dominante, roofzuchtige lesbienne.
María Vázquez werd veroordeeld tot 15 jaar gevangenisstraf, maar werd later vrijgesproken. De vraag bleef alleen wie had Rocío Wanninkhof Hornos dan wel vermoord?
De vader van Rocío Wanninkhof Hornos was trouwens Willem Wanninkhof, die al in 1983 terug naar Nederland was vertrokken.
El Caso Wanninkhof - Carabantes staat op 23 juni op Netflix
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP