TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De nieuwste film van Ridley Scott (Alien, Blade Runner, The Martian) vertelt een verhaal van verraad en wraak in het Frankrijk van de 14de eeuw. Ridder Jean de Carrouges (Matt Damon) daagt zijn vriend en schildknaap Jacques le Gris (Adam Driver) uit tot een duel wanneer zijn vrouw Marguerite (Jodie Comer) Jacques ervan beschuldigt haar te hebben verkracht. De film toont de gebeurtenissen die voorafgaan aan het noodlottige duel.
Met een budget van 100 miljoen dollar en geweldige hoofdrolspelers zou je denken dat The Last Duel een gegarandeerde bioscoophit is. Toch bracht hij wereldwijd maar zo'n 27 miljoen in het laatje; waarschijnlijk net voldoende om de twee sterren te betalen.
Volgens regisseur Ridley Scott lag dat niet aan zijn film of aan de marketing, maar aan millennials en hun smartphones die niet meer naar de bios willen. "De millennial wil helemaal niets te weten komen, tenzij het ze wordt verteld via een smartphone," brieste de regisseur (83) in een interview.
Hoe dan ook: millennial of niet, vanaf 1 december kun je The Last Duel gewoon lekker thuis kijken als onderdeel van je Disney+ abonnement. Kijk hem op je tv of op je smartphone, ons maakt het niet uit.
Bekijk hier de aflevering van Pokerface met Senna, El Che, Floris en Roma uit De Bondgenoten
10:59Dit is wanneer we een nieuw seizoen van Miljoenenjacht op tv kunnen verwachten
10:04Wilfred Genee reageert op duw van Arjen Robben: ‘Ik dacht dat het een grap was’
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?
07:43De TV van gisteren: Prima start voor Heel Holland Bakt Elke Dag