TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Van de eerste wisten we al dat ie zou komen. Tiger King 2 komt nog dit jaar naar de streamingdienst en Netflix belooft dat de tweede reeks net zo idioot gaat worden als deel 1.
Maar er is veel meer onderweg en zo te horen worden die veel interessanter dan Tiger King. Wat dacht je van:
Documentaire over de Israëlische fraudeur Shimon Hayut die talloze vrouwen oplichtte door zich op Tinder voor te doen als Russische oligarch. Maar dat pikken die vrouwen niet meer.
De eigenaresse van een restaurant wordt bedonderd door een man die belooft haar eten beroemd te maken en haar hond ook, zolang ze hem maar geen vragen stelt over zijn steeds raardere verzoeken.
Het verhaal van een in 2005 veroordeelde oplichter. Opgelost, zou je denken. Maar dan gebeurt er iets ongelooflijks waardoor een familie vreest voor de veiligheid van hun moeder vanwege diezelfde oplichter.
Crypto-investeerders veranderen in internetspeurders om de mysterieuze dood van crypto-miljonair Gerry Cotten te onderzoeken. Daar zit behoorlijk wat eigen belang bij want zij geloven dat Gerry 250 miljoen van ze heeft gestolen en ze willen dat geld terug.
Tiger King 2 staat dit jaar al op Netflix, maar op de rest moeten we wachten tot 2022.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij