TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Als producer en muzikant Pharrell Williams zich met een muzikaal project bemoeit, zit het meestal wel goed. Samen met zijn oom gaat hij voor deze docuserie Voices of fire naar talentvolle zangers met wie hij een gospelkoor wil vormen. Oh yeah!
Veel Amerikaanse supersterren leerden zingen in een gospelkoor. Ook Pharrell Williams – bekend van het nummer ‘Happy’ uit 2013 – draagt het genre een warm hart toe. Zijn oom Ezekiel is een vooraanstaand geestelijke die toonaangevend is in de gospelwereld.
Voor de Netflix-documentaireserie Voices of fire gaan de twee samen op zoek naar zangers en zangeressen die hun stem willen laten klinken in een nieuw te vormen gospelkoor. Onbekend talent mag op auditie komen. De camera’s leggen niet alleen hun vocale prestaties vast, maar ook hun –dikwijls aangrijpende – levensverhalen.
Voices of fire is vanaf 20 november te zien op Netflix.
Kijk hier de trailer:
De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'
18:34Bauers delen heugelijk nieuws: 'Eerder dan verwacht'