TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Als producer en muzikant Pharrell Williams zich met een muzikaal project bemoeit, zit het meestal wel goed. Samen met zijn oom gaat hij voor deze docuserie Voices of fire naar talentvolle zangers met wie hij een gospelkoor wil vormen. Oh yeah!
Veel Amerikaanse supersterren leerden zingen in een gospelkoor. Ook Pharrell Williams – bekend van het nummer ‘Happy’ uit 2013 – draagt het genre een warm hart toe. Zijn oom Ezekiel is een vooraanstaand geestelijke die toonaangevend is in de gospelwereld.
Voor de Netflix-documentaireserie Voices of fire gaan de twee samen op zoek naar zangers en zangeressen die hun stem willen laten klinken in een nieuw te vormen gospelkoor. Onbekend talent mag op auditie komen. De camera’s leggen niet alleen hun vocale prestaties vast, maar ook hun –dikwijls aangrijpende – levensverhalen.
Voices of fire is vanaf 20 november te zien op Netflix.
Kijk hier de trailer:
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint