TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Goedkoop, makkelijk verkrijgbaar en zeer verslavend: de drug crack was in de jaren 80 zeer populair bij veel arme Afro-Amerikanen. En de overheid deed er te weinig aan.
“Een chemisch massavernietigingswapen werd in de jaren 80 losgelaten op de Amerikaanse zwarte gemeenschap.” De geïnterviewden in Crack: Cocaine, corruption and conspiracy nemen geen blad voor de mond. De documentaire laat zien hoe de politieke agenda van de Amerikaanse overheid ook jaren na dato zijn sporen nalaat.
Hoe het zit? In sommige Latijns-Amerikaanse landen waren in de jaren 80 waren communistische machtshebbers de baas, en die moesten koste wat kost bestreden worden. Zelfs door groepen die hun geld verdienden met de cocaïnesmokkel, de grondstof voor crack, een zeer verslavende drug die populaire was bij arme Afro-Amerikanen. De gevolgen – zoals armoede en criminaliteit - nam de overheid voor lief. Ervaringsdeskundigen en ooggetuigen doen een boekje open.
Crack: Cocaine, corruption and conspiracy is vanaf 11 januari op Netflix.
Kijk hier de trailer:
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6