TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Alle volwassenen zijn weg, en dat betekent feest voor de jeugdige bewoners van een Amerikaans stadje. Maar zoals wel vaker: de kater komt later.
Plotseling zijn in The society alle volwassenen uit een Amerikaans stadje verdwenen. Een ideale situatie voor de achtergebleven tieners, zo lijkt het. Die slaan dan massaal aan het feesten. Maar als de ouders wegblijven, ontstaan er al snel grote problemen. Want wie is nu eigenlijk de baas? En hoe zit het met de verdeling van woonruimte en voedsel?
De zaak loopt volledig uit de klauw in het stadje. De serie is geïnspireerd op de roman Lord of the flies, van William Golding die draait om een groep jongeren op een eiland. Ook daar loopt het gierend uit de hand.
Vanaf 10 mei op Netflix.
Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino
14:05Niet Angela, maar deze deelnemer zou De Bondgenoten moeten verlaten
13:21De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'