TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Alle volwassenen zijn weg, en dat betekent feest voor de jeugdige bewoners van een Amerikaans stadje. Maar zoals wel vaker: de kater komt later.
Plotseling zijn in The society alle volwassenen uit een Amerikaans stadje verdwenen. Een ideale situatie voor de achtergebleven tieners, zo lijkt het. Die slaan dan massaal aan het feesten. Maar als de ouders wegblijven, ontstaan er al snel grote problemen. Want wie is nu eigenlijk de baas? En hoe zit het met de verdeling van woonruimte en voedsel?
De zaak loopt volledig uit de klauw in het stadje. De serie is geïnspireerd op de roman Lord of the flies, van William Golding die draait om een groep jongeren op een eiland. Ook daar loopt het gierend uit de hand.
Vanaf 10 mei op Netflix.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'