TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Er bestaan subculturen waarvan de modale Nederlander het bestaan niet eens kan vermoeden. En die staan centraal in de nieuwe Netflix-reeks We are the champions. Zoals de titel al doet vermoeden, behandelt deze documentaireserie kampioenschappen, maar dan wel de minder gangbare. Aan bod komen onder meer het WK chili-eten en het open Europees kampioenschap hondendansen.
En het kaasrolkampioenschap van Cooper’s Hill. Vanaf deze heuvel in het Britse Gloucestershire rolt elk jaar een enorme kaas, vanaf het type ‘double Gloucester’. Dappere deelnemers rennen achter het ronde zuivelwiel. Wie het eerst beneden is, verdient de kaas en eeuwige roem.
Kijk We are the champions vanaf 17 november op Netflix.
Bekijk hier de trailer:
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen