TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Er bestaan subculturen waarvan de modale Nederlander het bestaan niet eens kan vermoeden. En die staan centraal in de nieuwe Netflix-reeks We are the champions. Zoals de titel al doet vermoeden, behandelt deze documentaireserie kampioenschappen, maar dan wel de minder gangbare. Aan bod komen onder meer het WK chili-eten en het open Europees kampioenschap hondendansen.
En het kaasrolkampioenschap van Cooper’s Hill. Vanaf deze heuvel in het Britse Gloucestershire rolt elk jaar een enorme kaas, vanaf het type ‘double Gloucester’. Dappere deelnemers rennen achter het ronde zuivelwiel. Wie het eerst beneden is, verdient de kaas en eeuwige roem.
Kijk We are the champions vanaf 17 november op Netflix.
Bekijk hier de trailer:
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026