TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In totaal keken mensen 277,9 miljoen uur naar Red Notice. Alleen Bird Box met Sandra Bullock klokte iets meer uren met 282 miljoen uur. Al die kijkers moeten een opluchting zijn voor Netflix omdat de dienst 200 miljoen betaalde voor de film met Ryan Reynolds, Gal Gadot en Dwayne Johnson.
De makers van Red Notice hebben al plannen voor een tweede en derde film met het dure drietal dus we kunnen de komende jaren nog vooruit. Dat Red Notice wereldwijd niet erg beste recensies kreeg -ook niet op deze site-, maakt het publiek dus helemaal niks uit.
Van de film Bird Box is ook een vervolg in de maak. Bovendien zien we Sandra Bullock vanaf 10 december al terug op Netflix met een nieuwe film: The Unforgivable.
Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?