TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Kate, een in te huren killer, wordt in Tokio vergiftigd bij haar laatste opdracht. Ze heeft nog 24 uur te leven dus moet ze aan de slag om wraak te nemen. Al doende ruimt ze het ene na het andere Yakuza-lid uit de weg.
Na een paar flops heeft Netflix eindelijk weer een aardige actiefilm te pakken. Ten minste: als je originaliteit niet al te belangrijk vindt. Actiefans hebben al snel door dat er voor het verhaal flink ‘geleend’ is uit andere films, van DOA en La Femme Nikita, tot en met Lucy en Crank aan toe.
Gelukkig is het nachtelijke Japan met alle neonkleuren prachtig, zijn de vechtscènes – met creatief gebruik van allerlei wapens - prima en is Mary Elizabeth Winstead als Kate leuk om naar te kijken (minpunt: Woody Harrelson lijkt daarentegen niet eens zijn best te doen).
Wraakfilms als Kill Bill of John Wick zijn echt veel beter, Kate is een aardig tussendoortje.
Kijk, daar heb je onze Michiel Huisman weer! Maar zijn rol is wel heel klein.
3 van de 5 sterren
Checken
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij