TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Op de poster van Skyscraper hangt The Rock halverwege een sprong van een kraan naar het gebroken raam van het hoogste gebouw ter wereld. Prompt ontstond op internet een levendige discussie of dit fysiek gezien überhaupt mogelijk was. Overleeft Dwayne Johnson deze sprong?
Zelfs wiskundeprofessoren bemoeiden zich met de kwestie en lieten er ingewikkelde berekeningen op los die je hier kunt lezen. De uitkomst is trouwens verrassend. Het is daadwerkelijk mogelijk, maar dan moet Dwayne Johnson er wel een Usain Bolt-achtige snelheid op nahouden. De acteur zelf reageerde trouwens op de kwestie met een tweet.
Well that’s where you went wrong Cooper. Math professor is the wrong person for the job. Trust me, I suck at math. We want to bring in a slightly drunk foreman on a construction site to calculate my iconic SKYSCRAPER jump. Trust me, I build stuff and I drink. 🤚🏾🥃 https://t.co/IlnhUuQrUa — Dwayne Johnson (@TheRock) July 6, 2018
Dwayne Johnson speelt een voormalige FBI-agent met nog maar een been die zijn gezin moet redden uit een brandende wolkenkrabber. En hij krijgt nog de schuld van de brand ook.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los