TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De film kostte Netflix zo'n 30 miljoen dollar en dat is idioot veel voor een rolprent die zich op slechts een locatie afspeelt met 1 acteur (van de andere acteurs: Ethan Hawke, Paul Dano, Riley Keough en Peter Sarsgaard hoor je alleen de stemmen). Dus of Gyllenhaal vroeg heel veel salaris, of Netflix is opgelicht.
Om het nog erger te maken: The Guilty is een remake van het succesvolle Deens Den Skyldige uit 2018 die werd gemaakt voor 500.000 euro.
Maar als we daar even overheen stappen dan lijkt The Guilty een verdraaid spannende film te worden. Jake Gyllenhaal speelt Joe Bayler, een politieman die dienst heeft bij de alarmcentrale. Joe zit er met tegenzin, hij mag de straat niet op in afwachting van een rechtszaak. En dus handelt hij alle 112-telefoontjes chagrijnig en snel af, totdat hij wordt gebeld door een jonge vrouw die in paniek is. Ze wordt ontvoerd. Aan Joe de moeilijke taak om haar te redden.
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, een sprintkwalificatie, de sprintrace, een reguliere kwalificatie en de grote race.
Brankele Frank over winst De Slimste Mens: 'Het was een feestje'
09:55Video: Van wie zijn de villa's in Gooische Vrouwen?
08:12De TV van gisteren: Ondanks hoge cijfers kent De Slimste Mens minst bekeken finale in jaren
08:00Het zevende seizoen van Gooische Vrouwen gaat van start bij Videoland
06:47Vanavond op TV: Ook dat nog!, Expeditie Robinson, Tropic Thunder