TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De film kostte Netflix zo'n 30 miljoen dollar en dat is idioot veel voor een rolprent die zich op slechts een locatie afspeelt met 1 acteur (van de andere acteurs: Ethan Hawke, Paul Dano, Riley Keough en Peter Sarsgaard hoor je alleen de stemmen). Dus of Gyllenhaal vroeg heel veel salaris, of Netflix is opgelicht.
Om het nog erger te maken: The Guilty is een remake van het succesvolle Deens Den Skyldige uit 2018 die werd gemaakt voor 500.000 euro.
Maar als we daar even overheen stappen dan lijkt The Guilty een verdraaid spannende film te worden. Jake Gyllenhaal speelt Joe Bayler, een politieman die dienst heeft bij de alarmcentrale. Joe zit er met tegenzin, hij mag de straat niet op in afwachting van een rechtszaak. En dus handelt hij alle 112-telefoontjes chagrijnig en snel af, totdat hij wordt gebeld door een jonge vrouw die in paniek is. Ze wordt ontvoerd. Aan Joe de moeilijke taak om haar te redden.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’