TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De Koreaanse serie is daarmee het kostuumdrama Bridgerton voorbij gestoken. En niet zo'n klein beetje ook Squid Game trok 111 miljoen kijkers in de eerste maand tegen Bridgerton 88 miljoen. Netflix telt mensen die minstens 2 minuten van een serie hebben gezien als kijker, dus het wil niet zeggen dat al die 111 miljoen mensen de hele serie hebben uitgekeken.
Squid Game stond in de eerste week na de release op nummer 1 in 90 landen. Netflix bespaarde dan ook kosten noch moeite om de reeks te pushen door de serie in 30 talen na te synchroniseren.
Voor wie Squid Game nog niet heeft gezien: de nogal brute serie gaat over mensen die meedoen aan een dodelijk spel waarbij er heel veel geld op het spel staat. Er wordt al gesproken over een tweede seizoen.
Netflix heeft wel een foutje gemaakt bij de release van de serie. Het kijkadvies was 12 jaar en ouder terwijl dat 16 jaar had moeten zijn. Dat is inmiddels rechtgezet.
Albert Verlinde beantwoordt prangende vraag in Vandaag Inside: 'Zou je terug willen?'
11:32Video: Hoe zit het nu tussen Lieske en Petra uit B&B Vol Liefde 2025?
11:20Terugkijken: Ilse DeLange brengt een eerbetoon aan alle overleden sterren
11:19Patty Brard over nieuwe aanbiedingen: 'Het is natuurlijk altijd een eer als je wordt gevraagd'
11:01Barry Atsma ontroerd: 'Zo'n mooi eerbetoon aan mijn broer'