TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De jongen stond 's morgens op, pakte het geweer van zijn vader, schoot zijn slapende ouders en twee zussen door het hoofd, kleedde zich om en belde aan bij de buren. Zijn verdediging: een groen wezen had gezegd dat hij de moorden moest plegen.
In The Motive vertelt de advocaat van de jongen dat de onschuldig uitziende knul het verhaal van dat wezen verzonnen had. Maar wat was dan het motief? Vele Israëlische psychiaters zochten in het verleden naar een verklaring, en vonden die niet.
De identiteit van de jongen is nooit vrijgegeven omdat hij tijdens zijn daad minderjarig was. Hij spendeerde zes jaar in een soort gevangenis en is inmiddels getrouwd, heeft kinderen en een goede baan in de financiële wereld.
In The Motive zien we interviews met politiemensen, rechters, doktoren, journalisten, aanklagers en hulpverleners. van de jeugdgevangenis waar de jongen vastzat.
The Motive staat op 28 oktober op Netflix
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los