TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De film moet nog in première gaan, maar recensenten die The Tragedy of Macbeth al hebben gezien jubelen over de hoofdrol van Denzel Washington als Lord Macbeth. Met kerst gaat de film beperkt in de bioscopen draaien, maar al op 14 januari kun je hem zien op Apple TV+. De streamingdienst presenteerde vandaag onderstaande indrukwekkende teaser.
De nieuwste versie van het klassieke toneelstuk van William Shakespeare werd tot scenario bewerkt en geregisseerd door Joel Coen. Normaal werkt de filmmaker samen met zijn broer Ethan, maar dit is de eerste keer dat hij de kar in z'n eentje trekt. Joels vrouw Frances McDormand speelt de rol van Lady Macbeth. Eerder won ze een Oscar voor haar rol in Fargo, gemaakt door de Coen-broers.
Volgens recensenten is The Tragedy of Macbeth een meesterwerkje, dat het klassieke toneelstuk terugbrengt tot zijn essentie en laat zien dat het werk van Shakespeare tijdloos is. Of de streamingdienst van Apple er nieuwe abonnees mee gaat trekken valt nog te bezien. Apple is niet gul met cijfers, maar onlangs werd bekend dat het abonnee-aantal in Noord-Amerika nog onder de twintig miljoen ligt.
Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'