TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het aantal mensen dat besmet is met corona in Suriname is ongekend. Er dreigt zelfs een humanitaire ramp als er niet snel hulp komt voor de inwoners. Vooral de ziekenhuizen kampen met een extreem tekort aan medische faciliteiten.
De Nederlandse Surinamer Jörgen Raymann organiseert vanavond de benefietavond Nederland voor Suriname op NPO1. Het doel is om geld in te zamelen voor hulp. En hoewel het onderwerp weinig te lachten over laat, is humor vanavond zeker niet verboden.
Humberto Tan, Mildred Roethof, Glen Faria, Trijntje Oosterhuis, Gerda Havertong, Jeangu Macrooy, Yannick Hiwat, Tommie Christiaan, Kees van der Spek, Dwight Dissels en vele andere Nederlanders bieden vanavond hun hulp aan. Het wordt een show met optredens en verhalen. Een bijzondere gast zal de eindstand van de inzamelingsactie onthullen. De actie wordt ondersteund door het Rode Kruis.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint