TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het aantal mensen dat besmet is met corona in Suriname is ongekend. Er dreigt zelfs een humanitaire ramp als er niet snel hulp komt voor de inwoners. Vooral de ziekenhuizen kampen met een extreem tekort aan medische faciliteiten.
De Nederlandse Surinamer Jörgen Raymann organiseert vanavond de benefietavond Nederland voor Suriname op NPO1. Het doel is om geld in te zamelen voor hulp. En hoewel het onderwerp weinig te lachten over laat, is humor vanavond zeker niet verboden.
Humberto Tan, Mildred Roethof, Glen Faria, Trijntje Oosterhuis, Gerda Havertong, Jeangu Macrooy, Yannick Hiwat, Tommie Christiaan, Kees van der Spek, Dwight Dissels en vele andere Nederlanders bieden vanavond hun hulp aan. Het wordt een show met optredens en verhalen. Een bijzondere gast zal de eindstand van de inzamelingsactie onthullen. De actie wordt ondersteund door het Rode Kruis.
Vanavond op TV: Vaarwel Suriname, Chicago fire, Gooische vrouwen 2
19:37Raymond Mens over verkiezingsspecial SBS6: 'Als het moet, gaan we de hele nacht door'
15:42De Real Housewives of Amsterdam zijn helemaal vernieuwd
14:40Het gaat niet goed met het ongeboren kindje van Priscilla Wildeman van Een Huis Vol
14:10Let op: Eva begint vandaag een stuk vroeger dan gewoonlijk