TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het aantal mensen dat besmet is met corona in Suriname is ongekend. Er dreigt zelfs een humanitaire ramp als er niet snel hulp komt voor de inwoners. Vooral de ziekenhuizen kampen met een extreem tekort aan medische faciliteiten.
De Nederlandse Surinamer Jörgen Raymann organiseert vanavond de benefietavond Nederland voor Suriname op NPO1. Het doel is om geld in te zamelen voor hulp. En hoewel het onderwerp weinig te lachten over laat, is humor vanavond zeker niet verboden.
Humberto Tan, Mildred Roethof, Glen Faria, Trijntje Oosterhuis, Gerda Havertong, Jeangu Macrooy, Yannick Hiwat, Tommie Christiaan, Kees van der Spek, Dwight Dissels en vele andere Nederlanders bieden vanavond hun hulp aan. Het wordt een show met optredens en verhalen. Een bijzondere gast zal de eindstand van de inzamelingsactie onthullen. De actie wordt ondersteund door het Rode Kruis.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’