TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het aantal mensen dat besmet is met corona in Suriname is ongekend. Er dreigt zelfs een humanitaire ramp als er niet snel hulp komt voor de inwoners. Vooral de ziekenhuizen kampen met een extreem tekort aan medische faciliteiten.
De Nederlandse Surinamer Jörgen Raymann organiseert vanavond de benefietavond Nederland voor Suriname op NPO1. Het doel is om geld in te zamelen voor hulp. En hoewel het onderwerp weinig te lachten over laat, is humor vanavond zeker niet verboden.
Humberto Tan, Mildred Roethof, Glen Faria, Trijntje Oosterhuis, Gerda Havertong, Jeangu Macrooy, Yannick Hiwat, Tommie Christiaan, Kees van der Spek, Dwight Dissels en vele andere Nederlanders bieden vanavond hun hulp aan. Het wordt een show met optredens en verhalen. Een bijzondere gast zal de eindstand van de inzamelingsactie onthullen. De actie wordt ondersteund door het Rode Kruis.
Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Fire country, Wind River
15:41Dit programma vervangt De Augurkenkoning op RTL 4
14:11Deze BN'ers zijn te gast in het nieuwe seizoen van Boerderij van Dorst
14:10Deze BN'er-duo's doen mee aan het tweede seizoen van Waar De F*ck Is Stuk?
13:21Wanneer is het nieuwe realityprogramma Dutchie Shore op Videoland te zien?