TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In RTL Boulevard heeft Chantal Janzen onthuld dat ze een nieuwe televisieklus te pakken heeft. Samen met Leco van Zadelhoff en Fred van Leer gaat ze het programma Chantal’s beauty camper maken.
"Het wordt hysterisch", verklapt ze. "Ik ga samen met Fred van Leer en Leco van Zadelhoff Nederland een beetje mooier maken. Althans helpen. We zitten dus met z'n drieën in een camper, het is hysterisch. Het is een heel leuk programma." De presentatrice liet eerder al in haar Instagram Stories blijken dat ze met het tweetal op pad was.
Wanneer het nieuwe programma te zien is, moeten we nog even afwachten. "Het is pas over een hele tijd te zien", verzekert Janzen.
Uit hetzelfde fragment blijkt dat het schema van de presentatrice voorlopig volzit. Ze heeft namelijk vier grote tv-klussen te pakken: Holland’s got talent, The voice of Holland, Chantal komt werken en Oh wat een jaar!. "Ik verheug me hier enorm op!" zegt ze hierover.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint