TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In RTL Boulevard heeft Chantal Janzen onthuld dat ze een nieuwe televisieklus te pakken heeft. Samen met Leco van Zadelhoff en Fred van Leer gaat ze het programma Chantal’s beauty camper maken.
"Het wordt hysterisch", verklapt ze. "Ik ga samen met Fred van Leer en Leco van Zadelhoff Nederland een beetje mooier maken. Althans helpen. We zitten dus met z'n drieën in een camper, het is hysterisch. Het is een heel leuk programma." De presentatrice liet eerder al in haar Instagram Stories blijken dat ze met het tweetal op pad was.
Wanneer het nieuwe programma te zien is, moeten we nog even afwachten. "Het is pas over een hele tijd te zien", verzekert Janzen.
Uit hetzelfde fragment blijkt dat het schema van de presentatrice voorlopig volzit. Ze heeft namelijk vier grote tv-klussen te pakken: Holland’s got talent, The voice of Holland, Chantal komt werken en Oh wat een jaar!. "Ik verheug me hier enorm op!" zegt ze hierover.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'