TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In een speciale pride-editie van Nu we er toch zijn wordt het jaren '00-programma nieuw leven ingeblazen. Wat is er anders deze keer?
Het idee voor Nu we er toch zijn ontstond alweer jaren geleden. Van 2004 tot 2009 ging Filemon Wesselink samen met zijn cameracrew verschillende gemeentes af om de gastvrijheid te onderzoeken. Daarna gaf hij het stokje over aan Eddy Zoëy en was ook Sophie Hilbrand in 2011 nog even te zien als presentatrice.
Iconisch voor Nu we er toch zijn is dat de presentator gaat logeren in de gemeente die ze onderzoeken. Hiervoor wordt aangebeld bij mensen thuis, met de vraag of ze open staan voor een hapje, drankje en slaapplek. Ook wordt op straat gevraagd wat inwoners vinden van hun eigen gemeente en brengt de crew een bezoek aan het privé-adres van de burgemeester.
In de speciale pride-editie gaan Jurre Geluk, Rob Jetten, Ellie Lust, Loiza Lamers en Shary-An Nivillac opnieuw op bezoek bij gemeentes door heel Nederland. Er is alleen een groot verschil: deze keer wordt getest hoe tolerant de gemeentes zijn op het gebied van LGBTQ+ acceptatie. Zijn ze bereid om een regenboogvlag op te hangen of met regenboogstrepen op hun wang over straat te gaan?
10 jaar The voice of Holland: Hoe is het nu met Ben Saunders?
Ook spreken Jurre, Rob, Ellie, Loiza en Shary-An met mensen uit de LGBTQ+ community die hun ervaringen en verhalen delen. Zo bepalen de presentatoren of de burgemeester aan het einde van het verblijf een zwarte, zilveren of gouden vaandel krijgt.
De vijf presentatoren testen in de week van 27 tot en met 31 juli elke dag één gemeente. Zo bijt Jurre Geluk het spits af met Enschede, test Ellie Lust de stad Ede, is Rob Jetten te zien in Weert, bezoekt Shary-An Nivillac Westerkwartier en sluit Loiza Lamers het rijtje af met Capelle aan den IJssel.
Nu we er toch zijn zie je van 27 t/m 31 juli elke dag om 19.25 uur op NPO3.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse