TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Acht teams uit Nederland en België laten aan presentatoren Ruben Nicolai en Kürt Rogiers en jurylid Brickmaster zien wat ze allemaal kunnen met LEGO. En dat zonder instructie of bouwtekening. Aan het einde van de aflevering valt er telkens één koppel af. Na acht weken blijft er zodoende een winnend duo over.
Dit is te zien in de eerste aflevering van LEGO Masters 2020!
Ruben keek naar eigen zeggen zijn ogen uit tijdens de opnames. "k heb vroeger ook wel gebouwd met LEGO, maar dan deed ik alles volgens het boekje. Dit zijn ware kunstenaars", stelt de presentator. Door de presentatie van het bouwprogramma, is hij thuis ook weer aan het legoën geslagen. Met een van zijn dochters deed hij zo'n drie dagen over een Harry Potter-kasteel. "Ik begin het weer te ontdekken."
Hopelijk voor Ruben was dat niet het gouden steentje die de deelnemers ten deel valt naast de bokaal van LEGO. In het programma worden zo’n 2,5 miljoen LEGO-bouwstenen gebruikt. De deelnemers staan met elkaar rond de 121 uur aan de bouwtafel, waar ze in totaal veertien opdrachten uitvoeren.
Tv-tip LEGO Masters: Creatief met Lego
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's