TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Bed en breakfast begint met het romantische verhaal van Inge en Guy. Zij leerden elkaar kennen toen Inge op zoek was naar een geschikt pand voor een bed and breakfast. Inge vond de perfecte plek én Guy in Gelderland. En nu ontvangen ze samen als eerste de andere twee B&B-stellen.
Bed & breakfast zie je om 20:40 uur op NPO 1
Het is weer één en al drama in het leven van hoofdredacteur Dana Woerdenbagh (Lineke Rijxman) van De Courant, het kwaliteitsmedium dat het middelpunt vormt in de komische dramaserie Koppensnellers. Nog maar net bijgekomen van de bedreigingen aan zijn adres die hij ontving wegens ‘te intiem contact’ met zijn islamitische buurmeisje, krijgt Lucas (Tim Linde) opnieuw een forse beschuldiging aan zijn adres.
Koppensnellers zie je om 20:25 uur op NPO 3
Bij Canvas vanavond het tweede en tevens laatste deel van Manhunt, de tweedelige dramareeks over de jacht van de London Metropolitan Police op een seriemoordenaar. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal.
Manhunt zie je om 20:15 uur op Een (België)
De eerste maanden van Eva Jinek als presentator van de late avond op RTL 4 zitten er na vanavond weer op. Vanaf aanstaande maandag neemt Beau van Erven Dorens het stokje weer over.
Jinek zie je om 21:26 uur op RTL 4
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Partnerbijdrage
Zien: de eerste beelden van Koningsdagspecial The Masked Singer
20:45Déze wereldster is woensdag te gast bij talkshow Eva Jinek
15:19Groot verlies voor John en Kees de Bever
14:39Dit zijn de winnaars van Echte Meisjes in de Jungle: De Familie-editie 2026
13:32Dit is de startdatum van het nieuwe programma Daten in het Dorp