TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Vanavond introduceert SBS6 de gloednieuwe talentenshow Hit the road. In het programma, waarin kandidaten auditie doen vanuit de auto, gaat het niet per se om de beste stem. Ook het verhaal achter de persoon speelt een grote rol, vertelt jurylid Edsilia Rombley.
Voor Hit The Road rijden Gordon, Roel VanVelzen, Edsilia Rombley en het duo Nick & Simon rond in Nederland, op zoek naar zangtalent. Her en der door het land pikken ze passagiers op, om te luisteren naar hun verhalen en liedjes. Wie goed is mag door naar de hot seat achterin en uiteindelijk naar de finale. Hier maken ze kans op de bolide waarin het zangavontuur allemaal is begonnen.
In tegenstelling tot veel andere shows, gaat het in Hit the road niet per se om de beste stem. Volgens Edsilia Rombley speelt ook het verhaal achter de deelnemer een grote rol. "Ze kunnen er mensen mee inspireren of ze willen een geliefde verrassen", vertelt ze aan BuzzE. "Iemand die doorgaat hoeft daarom niet de beste zanger te zijn. Door het verhaal kan iemand je ontzettend raken en dat kan je toch besluiten om diegene mee te nemen terwijl een ander een te gekke stem heeft.”
Dit is er nu al bekend over het nieuwe seizoen van The masked singer
Alhoewel de deelnemers en jury dicht op elkaar zitten in de auto, is de show geheel coronaproof. Dat komt omdat iedereen van tevoren is getest op het coronavirus.
Hit the road is vanaf zaterdag 5 september om 21:30 uur te zien op SBS 6.
Een ontslagen reddingswerker grijpt in Daylight in bij een groot ongeluk in een tunnel.
MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
