TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Tiger King op Netflix al gezien? Dan ben je niet de enige: de documentaire die uit zeven delen bestaat is razendpopulair op het moment. Dat bracht filmmakers op ideeën: producenten van 20th Century Fox zijn volgens de geruchten bezig met een film die gebaseerd is op de documentaire.
In de film kunnen dingen aan het licht komen die achter de schermen gebeurden en niet zijn getoond in de Netflix-serie, verklaart The Sun.
De serie is op dit moment wereldwijd een hit en staat ook in Nederland in de top 3 best bekeken programma's. De documentaireserie gaat over twee mensen: eigenaar van een wildpark Joe Exotic en de oprichter van dierenrechtenclub Big Cat Rescue, Carole Baskin. De serie schijnt zo bizar te zijn, dat veel mensen het op het moment een perfecte afleiding vinden.
Helaas voor de Nederlandse & Belgische cool cats en kittens 🐱 moeten wij hier ietsepietsje langer op wachten, vanaf 15 april staat hij bij ons op Netflix! https://t.co/munqsjfN1L — Netflix NL (@NetflixNL) April 9, 2020
De TV van gisteren: beestenboel in Help, Mijn Man is Klusser roept veel reacties op
19:03Dit zijn de deelnemers van het derde seizoen van Stars on Stage
18:54Hélène Hendriks blikt vooruit op The Winner Takes It All: 'Heel erg veel zin in'
13:57Jan Smit laat zich eindelijk overhalen tot een duet in de laatste aflevering van Beste Zangers
13:25Deze twee deelnemers van De Bondgenoten hebben spijt dat ze naar huis zijn gegaan