TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het einde van Eigen huis & tuin kwam voor Evelyn Struik als een shock. Toch heeft de presentatrice het een plekje kunnen geven en spreekt ze niet meer over een zwart gat.
“Het was wel een shock", vertelt ze in De Telegraaf-bijlage Vrouw. "Ik vind het jammer, want het is zo’n mooi programma en het bestaat al zo lang." Ze vervolgt: "Er waren mensen die wél in een zwart gat vielen, die het programma hun anker in het weekend noemden. Of me vertelden: 'ik kijk al zo lang ik leef'."
De 51-jarige Evelyn hoopt nog steeds dat RTL terugkeert met een klusprogramma. “Het is niet helemaal voorbij’’, vertelt ze. "Er zijn plannen voor iets nieuws op primetime. Wel met veel minder afleveringen: zes à acht in het voor- en najaar." Ook staat haar eigen persoonlijke ontwikkeling niet stil. "Ik ben gelukkig nog met genoeg andere dingen bezig."
Begin juni werd Eigen huis & tuin na 27 jaar van de buis gehaald. Volgens RTL moest de zender bezuinigen en was het nodig om het woon- en klusprogramma uit de programmering te schrappen.
Welk programma vervangt Casa di Beau op RTL 4?
09:31De Bondgenoten-kijkers ergeren zich massaal aan Joshlyn
08:22Realityshow Undercover Lover krijgt een tweede seizoen
07:46De TV van gisteren: Eerste Oranje-duel onder Xavi Hernández trekt veel kijkers
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Got talent, Non-Stop