TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Sinds het begin van de coronacrisis zijn er veel horecaondernemingen die op het randje van omvallen staan. Chefkok Herman den Blijker en zakenvrouw Annemarie van Gaal schieten te hulp in het nieuwe SBS6-programma Crisis in de tent.
In elke aflevering bezoeken Den Blijker en Van Gaal een horecazaak die het nauwelijks meer redt door de crisis. Ze krijgen inzicht in de financiën van de zaak en bedenken een plan om de tent er weer bovenop te helpen. Hierbij is Den blijkbaar natuurlijk verantwoordelijk voor de keuken en Van Gaal voor de geldzaken.
Een van de horecazaken die het stel gaat helpen is pannenkoekenhuis ’t Hof uit Vlaardingen. Zonder de hulp van Den Blijker en Van Gaal hadden ze het najaar waarschijnlijk niet gehaald, schrijft AD. Eigenaar Mariska Espinoza noemt de transformatie van haar zaak dan ook een ‘lot uit de loterij’.
Den Blijker maakte onlangs ook het programma Herman helpt een handje. Hierin reed hij met een foodtruck langs ziekenhuizen en voedselbanken om mensen te helpen die tijdens de coronacrisis weinig tijd hadden om te koken.
Crisis in de tent is vanaf woensdag 26 augustus wekelijks te zien bij SBS6.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven