TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Sinds het begin van de coronacrisis zijn er veel horecaondernemingen die op het randje van omvallen staan. Chefkok Herman den Blijker en zakenvrouw Annemarie van Gaal schieten te hulp in het nieuwe SBS6-programma Crisis in de tent.
In elke aflevering bezoeken Den Blijker en Van Gaal een horecazaak die het nauwelijks meer redt door de crisis. Ze krijgen inzicht in de financiën van de zaak en bedenken een plan om de tent er weer bovenop te helpen. Hierbij is Den blijkbaar natuurlijk verantwoordelijk voor de keuken en Van Gaal voor de geldzaken.
Een van de horecazaken die het stel gaat helpen is pannenkoekenhuis ’t Hof uit Vlaardingen. Zonder de hulp van Den Blijker en Van Gaal hadden ze het najaar waarschijnlijk niet gehaald, schrijft AD. Eigenaar Mariska Espinoza noemt de transformatie van haar zaak dan ook een ‘lot uit de loterij’.
Den Blijker maakte onlangs ook het programma Herman helpt een handje. Hierin reed hij met een foodtruck langs ziekenhuizen en voedselbanken om mensen te helpen die tijdens de coronacrisis weinig tijd hadden om te koken.
Crisis in de tent is vanaf woensdag 26 augustus wekelijks te zien bij SBS6.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij