TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Ook de tweede Tourrit van het jaar heeft Nice als start- en eindpunt, maar is nog zwaarder dan de Tour-ouverture. Het traject van 187 kilometer dat het nog kakelverse peloton voor de kiezen krijgt, bevat namelijk niet alleen heuvels, maar ook al enkele stevige bergen. De afdaling is een duikvlucht naar de Zuid-Franse havenstad.
NPO1 – 13.10 uur – NOS Tour de France
In 2018 werden Sofie (5 jaar), Yasin (4 jaar) en Serhat (2 jaar) door hun vader meegenomen naar Turkije. Moeder Sanne wilde dat uiteraard niet, maar werd door haar man gedwongen mee te werken. Sanne schakelde Ontvoerd van John van den Heuvel in. Vorig seizoen lukte het Van den Heuvel niet de kinderen terug naar Nederland te krijgen, maar deze keer lijkt hij meer succes te hebben.
RTL4 – 21:30 uur – Ontvoerd
Motorbendes, punks en oorlogen om benzine. Dat zijn de belangrijkste bestanddelen van de Mad Max-films waar Mel Gibson dik dertig jaar geleden wereldberoemd mee wordt. In Mad Max: Fury Road geeft hij het stokje over aan Tom Hardy, die in de woestijn in aanraking komt met de eenarmige bad ass Imperator Furiosa (Charlize Theron). Samen met haar en haar legertje vrouwen gaat Mad Max de strijd aan met snoodaard Immortan Joe.
Veronica – 20:00 uur – Mad Max: Fury Road
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?