TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Ook de tweede Tourrit van het jaar heeft Nice als start- en eindpunt, maar is nog zwaarder dan de Tour-ouverture. Het traject van 187 kilometer dat het nog kakelverse peloton voor de kiezen krijgt, bevat namelijk niet alleen heuvels, maar ook al enkele stevige bergen. De afdaling is een duikvlucht naar de Zuid-Franse havenstad.
NPO1 – 13.10 uur – NOS Tour de France
In 2018 werden Sofie (5 jaar), Yasin (4 jaar) en Serhat (2 jaar) door hun vader meegenomen naar Turkije. Moeder Sanne wilde dat uiteraard niet, maar werd door haar man gedwongen mee te werken. Sanne schakelde Ontvoerd van John van den Heuvel in. Vorig seizoen lukte het Van den Heuvel niet de kinderen terug naar Nederland te krijgen, maar deze keer lijkt hij meer succes te hebben.
RTL4 – 21:30 uur – Ontvoerd
Motorbendes, punks en oorlogen om benzine. Dat zijn de belangrijkste bestanddelen van de Mad Max-films waar Mel Gibson dik dertig jaar geleden wereldberoemd mee wordt. In Mad Max: Fury Road geeft hij het stokje over aan Tom Hardy, die in de woestijn in aanraking komt met de eenarmige bad ass Imperator Furiosa (Charlize Theron). Samen met haar en haar legertje vrouwen gaat Mad Max de strijd aan met snoodaard Immortan Joe.
Veronica – 20:00 uur – Mad Max: Fury Road
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Dag & Nacht is volgende week niet te zien en dit is waarom
09:57De streamingtip van de week: Hide and Seek: The Chestnut Man op Netflix
09:35Wanneer is de finale van Het Blok op televisie te zien?
07:54De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026