TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Bassie en Adriaan zijn nog steeds razend populair en sinds de coronacrisis is begonnen, lijkt dat alleen maar te groeien. Echter is Aad van Toor, ook wel bekend als Adriaan, op het moment vooral bezig met zijn gezondheid.
In 2018 werd hij geopereerd aan huidkanker en een jaar later onderging de artiest een spoedoperatie aan zijn hart. Hierdoor valt van Toor in de risicodoelgroep van het coronavirus.
In Spanje, waar van Toor woont, zit hij samen met zijn vrouw Ina in quarantaine. Ze houden zich dus netjes aan de regels, maar toch is hij bang. "Als ik het krijg, kan het einde verhaal zijn."
Dit is waarom de kans op coronabesmetting buiten kleiner is
Bekijk hier het fragment uit RTL Boulevard terug:
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën