TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Waarom is het zo moeilijk om ons aan de huidige maatregelen te houden? In Op1 denkt gedragspsycholoog Reint Jan Renes het antwoord te weten op deze vraag. Volgens hem zien mensen weinig effectiviteit in de regels van nu.
"Mensen houden zich vooral aan de maatregelen, als ze denken dat het ook echt zin heeft’’, vertelt hij. "We hebben meer moeite met schijnveiligheid, zoals de mondkapjes in het OV." Of dit ervoor zal zorgen dat het boetes gaat regenen in het OV, zal nog moeten blijken.
Ryanne en Famke gillen het uit in De Gevaarlijkste Wegen
Bekijk hier het fragment terug:
Gedragspsycholoog @ReintJanRenes legt bij #Op1 uit waarom mensen zich wel of juist niet aan de maatregelen houden. ‘Mensen houden zich vooral aan maatregelen, als ze denken dat het ook echt zin heeft. We hebben meer moeite met schijnveiligheid, zoals de mondkapjes in het OV.’ pic.twitter.com/NU2TfEmuJi — Op1 (@op1npo) May 24, 2020
Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?